Nadstawki paletowe

... nadstawki drewniane na palety z certyfikatem IPPC

Nadstawki paletowe

... nadstawki standardowe, nadstawki z 6 zawiasami, nadstawki z otworami na ręce

nadstawki standardowe
nadstawki z sześcioma zawiasami
nadstawki z otworami na rece
  • • standardowe wymiary paletowe:
  •    • 1200x800x195 mm  (do europalety)
  •    • 800x600x195 mm  (do pół-palety)
  • • jednodeskowe (boki wykonane z jednolitych desek)
  • • ze świerku szwedzkiego
  • • z certyfikatem IPPC


Drewno do produkcji nadstawek

Nadstawki produkujemy ze świerku szwedzkiego, który rośnie długo w specyficznym (skandynawskim) klimacie, dzięki czemu charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością, zachowując przy tym zaskakującą elastyczność. Boki nadstawki wykonane są z deski w jednym kawałku ( tzw. nadstawki jednodeskowe ) o grubości deski 20 mm. Każda deska jest heblowana, frezowana, szlifowana i selekcjonowana pod względem zagęszczenia sęków, sinizn i uszkodzeń, dzięki czemu nadstawki są bardzo wytrzymałe, mają długi okres użytkowania, estetyczny wygląd i są przyjazne dla środowiska.

Nierdzewne zawiasy

Zawiasy montowane w nadstawkach wykonane są ze stali szwedzkiej, dodatkowo powlekanej, co gwarantuje ich niezawodne działanie przy częstym i długim użytkowaniu. Bolce zabezpieczające pozwalają układać kilka poziomów nadstawek na sobie bez obawy, że ustawiony słupek rozpadnie się podczas transportu. Stosowana stal jest wytrzymała na wyginanie i skręcanie, dzięki czemu nasze nadstawki bardzo długo użytkuje się jak nowe.

Nadruki na nadstawkach

Na nadstawce możesz nadrukować logo lub nazwę firmy, co zapewni Ci darmową reklamę podczas transportu, przeładunku i składowania. Nadruk firmowy ułatwi Ci również znalezienie swoich produktów na magazynie i podczas zbiorowego transportu z innymi towarami.

Nadstawki niestandardowe

Produkujemy również nadstawki nietypowe na indywidualne zamówienia klientów, zgodnie z podanymi wymiarami i ustaloną specyfikacją. Komputerowa dokładność naszych urządzeń sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta (margines błędu przy produkcji wynosi 0,5 mm.). Możemy wykonać elementy z desek o długości do 3 metrów. Do wszystkich nietypowych nadstawek możemy wyprodukować pasujące do nich palety zgodnie z międzynarodowymi normami i przepisami.

Certyfikaty i normy

Drzewo używane przez nas do produkcji nadstawek spełnia międzynarodowe wymogi i normy fitosanitarne ISPM15. Dodatkowo poddawane jest obróbce termicznej i suszeniu, zgodnie z wymogami fitosanitarnymi HT-KD-DB, dzięki czemu nowa, tak przygotowana nadstawka otrzymuje Certyfikat IPPC (International Plant Protection Convention).
Jest on poświadczeniem i gwarancją, że nadstawki spełniają międzynarodowe przepisy fitosanitarne, są wolne od jakichkolwiek insektów oraz mogą być używane w transporcie i magazynowaniu na całym świecie.


certyfikaty opakowania drewnianegreen cargoippcht-kdCertyfikat ISO 14001 gwarantuje, że produkcja naszych opakowań odbywa się
z dbałością o środowisko naturalne i gospodarkę leśną.

Nadstawki dostarczymy do Twojej firmy.
Możesz je również odebrać we Wrocławiu lub w naszym punkcie przeładunkowym w Szczecinie.Zapraszamy do współpracy.

Standardy XHTML Standardy CSS


Dzisiaj jest 14 kwiecień 2024 ( niedziela )